site loader

با سلام ؛
تیم سایت ریپیت موزیک برای ایجاد بستری مناسب برای علاقه مندان به دنیای پهناور موسیقی بین المللی در ایران تمام تلاش خود را میکنند تا در این راستا برای بهتر شدن کیفیت شنیداری مخاطبین و علاقه مندان این هنر گرامی پیشرو باشند.
اهداف ایجاد سایت ریپیت موزیک دسترسی آسان و با کیفیت بالا به آثار جدید مورد علاقه کاربران و همچنین آثار مهم موسیقی ودانلود با بهترین کیفیت ممکن از سایت ریپیت موزیک بوده ...
تیم ریپیت موزیک صمیمانه امیدوارست با درک این موضوع از سوی شما عزیزان که برای ایجاد سایت با این امکانات برای مخاطبین و ادامه حیات و بقای سایت و گسترش روز افزون مطالب صرفا هزینه هایی از قبیل زمان برای انتشار مطالب و هزینه های نگهداری از سرورهای سایت پرداخت میشود و شما تنها با خرید اشتراک ماهیانه که تنها راه درآمد سایت برای تامین هزینهای نگهداری و اعظای تیم میباشد با ما همکاری و همراهی کنید .
با سپاس از شما عزیزان - مدیریت سایت


نحوه ی فعالیت سایت ریپیت موزیک به شرح زیر است:

– تمامی سینگل تراک ها (تک اهنگ ها) به صورت رایگان با کیفیت MP3 320K در سایت منتشر میشوند.
آلبوم های منتشر شده در سایت با کیفیت MP3 320K به صورت VIP (ویژه اعضای دارای اشتراک) منتشر اما امکان پخش آنلاین تمامی قطعات از آلبوم با کیفیت متوسط MP3 128K به صورت رایگان نیز فراهم است.
– مجموعه آلبوم ها و پلی لیست ها که به صورت اختصاصی تهیه و آماده میشوند با کیفیت MP3 320K به صورت کامل (تمامی قطعات ذکر شده) در یک فایل زیپ ویژه ی اعضای VIP منتشر میشوند اما امکان پخش آنلاین حداکثر 10 قطعه از هر پلی لیست با کیفیت متوسط MP3 128K به صورت رایگان فراهم است.